Zeller nástěnná dřevěná police Paleta 60cm

Zeller nástěnná dřevěná police Paleta 60cm


Výrobce:Zeller Present
Dostupnost:SKLADEM
Cena:799 Kč
660 Kč bez DPH
Nástěnná dřevěná police "Paleta" koresponduje s moderním trendem bydlení pro mladé. Už i u nás se trend nábytku vyrobeného z palet stává stále oblíbenějším. Tato nástěnná police z masivní nelakované borovice je ideální pro ukládání například knih, květin, nebo menších dekorací.

Balení obsahuje robustní kovovou konstrukci pro pevné přichycení ke stěně a montážní materiál. Dřevěná police je již sestavená, takže jí stačí pouze nasunout na přišroubovanou konstrukci.

Provedení a kvalitu dřeva ocení nejen fandové paletového nábytku, ale také ti, kteří mají rádi rustikální zařízení. Díky pěknému dřevěnému provedení může být tato police ozdobou každé světnice.

Rozměry cca: délka: 60cm, šířka police: 23,5cm , výška: 5cm
Materiál: masivní borovice, kov.
Přírodní provedení.
Nosnost: 5 kg

Paletová police na zeď.
Skrytý kovový držák na stěnu.
Individuálně použitelné pro kuchyň, obývací pokoj, ložnici nebo studovnu.
Nosnost do 5 kg.
Vyrobeno z borovicového dřeva s certifikací FSC®
Součástí dodávky je montážní materiál.

Jednoduchý design paletového regálu z borovice z něj dělá skutečného všestranného hráče! Ať už v obývacím pokoji nebo ložnici, v kuchyni nebo ve vstupním prostoru, nástěnná police je nejen užitečná, ale také poutavá. Skryté upevnění police lze připevnit v několika jednoduchých krocích pomocí pokynů a potřebného materiálu dodaného pro montáž. Borovicová police unese až 5 kilogramů.

Cena bez vyobrazených dekorací.
Fotogalerie:

Doporučujeme:

TOPlist